Anna Choińska

Ukołysz mnie mamo, ukołysz mnie tato.

Ukołysz mnie mamo, ukołysz mnie tato.

Prowadzenie: Anna Choińska

we współpracy z Piotr Czyż Aquaspace  oraz Atena Szczygłowska

Prowadzenie sesji indywidualnych w wodzie w prezencie dla uczestników warsztatu.

Po raz pierwszy w Polsce!

Warsztat uzdrawiania relacji w rodzinnych w połączeniu 

z indywidulanymi sesjami terapeutycznymi w wodzie.

4 – 7 sierpnia 2022 Głogów

Warsztat poprowadzi:

Anna Choińska – założycielka Instytutu na rzecz Pojednania w Rodzinie. Od wielu lat prowadzi warsztaty oraz sesje indywidualne z zakresu Nowych Ustawień Rodzin w Ciszy metodą Berta i Sophie Hellinger. W swojej praktyce wykorzystuje też metodę Mocnego Trzymania opracowaną przez Jirinę Prekop. Prowadzi warsztaty łączące Nowe Ustawienia Rodzin oraz Szkołę Miłości w Rodzinie (według Jiriny Prekop) pt.: „Przywrócić przerwany pierwotny ruch ku rodzicom – o nieświadomym i świadomym odłączeniu od Źródła”. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, założycielka Szkoły Nowej Świadomości. Twórczyni autorskiej metody Tkanki Sukcesu.

Indywidulane sesje w wodzie poprowadzą:

mgr Piotr Czyż – absolwent wydziału fizjoterapii AWF Poznań, w przeszłości związany z wyczynowym pływaniem i triathlonem. Medalista Mistrzostw Polski, członek Kadry Narodowej w Pływaniu i triathlonie. Założyciel AKADEMII PŁYWANIA i AKADEMII PROSTYCH PLECÓW. Instruktor pływania, terapeuta WATSU. Lodowy pływak, organizator ostatnich Mistrzostw Świata w Lodowym Pływaniu federacji IISA 2022. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadzi pływanie korekcyjne, terapię w wodzie dla grup autystycznych, rehabilitację osób niepełnosprawnych.

Atena Szczygłowska – magister psychopedagogiki kreatywności, magister fizjoterapii, technik masażystka, terapeuta pracy w wodzie. Z pasją i powołaniem pracuje w wodzie, w której czuje się jak w domu. Praktykuje duchowe podejście do życia. 

Początkowym poziomem pracy terapeutycznej w wodzie jest głębokie poczucie bezpieczeństwa. To ono otwiera bramy do eksploracji kolejnych poziomów. 

W objęciach z pacjentem pracuję na 4 ciałach: wyciszamy umysł mentalny, rozluźniamy ciało fizyczne, po to by mogło przemówić ciało emocjonalne i obudzić się ciało energetyczne. To jest bardzo uważne spotkanie w wodzie: obserwuję i inicjuję rozluźnienie ciała, pozwalam na ekspresję, obejmuję wszystko co chce się ujawnić z ciała. To praca w polu uważności, miłości i podążaniu za każdym przejawem ciała fizycznego, emocjonalnego i energetycznego. 

Są trzy uogólnione sekwencje: stabilizacji / trzymania / podparcia – dające poczucie bezpieczeństwa – pozwalające rozładować i uwolnić strach z układu nerwowego, pozycje zamknięte – pomagającą uwolnić napięcia i wspomnienia z ciała emocjonalnego, pozycje dla ciała energetycznego to pozycje  otwarte / pozycje eksploracji wyzwalające uczucie radości, bycia w świecie i połączenia ze wszystkim.

Zapraszamy na głęboko poruszające i uwalniające spotkanie, którego celem jest wsparcie każdego dorosłego człowieka w budowaniu nowych relacji w rodzinie – ostatecznie do rzeczywistości poza osądem, oceną, roszczeniem oraz wymaganiami.

To czas stawania na własnych nogach, na swoim miejscu w rodzinie, wzięcia pełnej odpowiedzialności za życie i oddanie siebie do dyspozycji przyszłości, zarówno tej osobistej, jak i zawodowej w zakresie własnych granic serca. 

Tak po ludzku. Tak zwyczajnie. Krok po kroku.

Praca  warsztatowa pogłębiona zostanie podczas indywidulanej sesji terapeutycznej w wodzie  w ramach  prezentu dla uczestników warsztatu. 

Ważne – ilość miejsc na warsztacie ograniczona.

Dlaczego warto? 

„Pojednanie kończy życie w przeszłości.

Pojednanie pozwala wreszcie 

przestać wciągać ludzi 

w nasze rodowe historie,

zwłaszcza z mamą i tatą,

Pojednanie otwiera nas 

na stawanie po swojej stronie.

Pojednanie jest czymś genialnym, 

ponieważ uczy nas naszego tak i  naszego nie,

które mają zastosowanie.

Pojednanie klaruje nam wiele obrazów, 

bo jeśli staję w prawdzie ze sobą przed mamą i tatą, 

to jestem w większej prawdzie by stanąć przed ludźmi.

Pojednanie zatrzymuje przed autodestrukcją 

na najgłębszych możliwych poziomach”.

Anna Choińska

Szczegóły warsztatu:

Termin: 4 – 7 sierpnia 2022

Godziny pracy:

  • czwartek: 17.00 – 20.00 (w tym przerwa)
  • piątek: 10.00 – 18.30/19.00 (w tym przerwa)
  • sobota: sesje indywidualne w wodzie (czas trwania sesji około 1 – 1,5 h)
  • niedziela: 10.00 – 14.00 (w tym przerwa)

Miejsce: Głogów

Koszt udziału: 1600 zł

Zadatek: 500 zł

Aby wziąć udział w warsztacie należy:

  • zapisać się przez formularz zapisów,
  • wpłacić zadatek na konto podane poniżej w terminie 1 – 15 lipca 2022,
  • pozostała część kwoty płatna przelewem lub gotówką przed warsztatem.

Wpłata na rachunek bankowy:

Robert Choiński Chiron
Oborniki Śl. ul. Chopina 3

Bank Pekao
17 1950 0001 2006 0773 1637 0002

UWAGA: osoby, które będą oczekiwały na wystawienia rachunku za usługę szkoleniową w tytule przelewu powinny podać numer NIP firmy.

Liczba miejsc ograniczona.

Wskazania do sesji terapeutycznej w wodzie: 

Ogólny dobry stan zdrowia, brak gorączki czy ostrych stanów zapalnych. Jeśli występują choroby przewlekłe to są uregulowane przez lekarza prowadzącego, w niejasnych przypadkach możemy poprosić o konsultację lekarską i wyrażenie zgody na terapię w wodzie. Szczególnie wrażliwe na terapię w wodzie są uszy, zwracamy uwagę na wszelkie choroby uszne, które są przeciwwskazaniem do tej terapii oraz zaburzenia pracy błędnika. 

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z biurem:

biuro@choinska.com.pl

Anna Koppeltel. 504-278-589pn – pt godz. 9 – 17

Wypełnij formularz wstępnej rezerwacji miejsca

    Mail z potwierdzeniem nie dotarł? Sprawdź folder Spam.