O chorobach i chorowaniu w imię cudzego Losu

O chorobach i chorowaniu w imię cudzego Losu

Nowa Świadomość Uzdrowienia

O chorobach i chorowaniu w imię cudzego Losu.

„Kto choruje, kiedy ja choruję?”

Fragment mojego wystąpienia w ramach

INTERNATIONAL COACHING DAY 2021 – IV naukowa konferencja Coachingu 

na zaproszenie Lilianny Kupaj.

https://coachingday.com.pl/

W materiale tym nie tylko odnoszę się do fundamentu pracy systemowej według Berta Hellingera, ale też do moich doświadczeń jako terapeuty i twórcy autorskiej metody pracy Tkanki Sukcesu Anna Choińska.

Patrzenie na zdrowie i zdrowienie z różnych perspektyw i z punktu widzenia różnych nurtów jest zbawienne dla tych, którzy mierzą się z chorobą, zaburzeniem, zachwianiem energii miłości. Współtworzenie pola zdrowienia na rzecz wielu ma wielką moc. Dlaczego?

Ponieważ oznacza, według mojego postrzegania, że jesteśmy gotowi być do dyspozycji drugiego człowieka z całą naszą wiedzą, doświadczeniem i oddaniem ponad naszym osobistym ego. Każda inicjatywa współtworzenia i wzmacniania pola dobra dookoła jednego człowieka, przynosi uwolnienie wielu. Ten jeden, w dobrych rękach ludzi, uzdrawia się o wiele głębiej. Ale też – i to warto mieć na uwadze miłości – umiera pośród wielu odmieniony, spokojny, uwolniony, zdrowy…

Dziękuję tym samym każdemu, kto mi ufa i każdemu, kto pracując w innych nurtach, ma w sobie odwagę do współpracy ze mną, ponieważ drugi człowiek jest w tym priorytetem.

Choroba zatem, jest nie tylko ambasadorem zdrowienia tego, kto zachorował. Jest Zapowiedzią głębszej odmiany wielu ludzi. To też jest moją intencją w pracy w Instytucie.

Kolejna możliwość pracy ze mną podczas ustawień grupowych – również w temacie choroby – w zakładce „Warsztaty”.

Polecam też Tkanki Emocji, które prowadzę we współpracy z STRUKTURA Pola Polańska BODYWORKER – sesje indywidualne o których przeczytasz tutaj: