Anna Choińska

Szkoła Anny Choińskiej

Szkoła Anny Choińskiej
Edycja IV

Misja szkoły:

Uczymy ludzi przywracania i pogłębiania relacji oraz więzi, w szczególności z bliskimi im osobami. W dzisiejszym pędzie życia i tak wielu możliwościach wyboru, łatwo stracić z oczu to, co najcenniejsze – szacunek oraz bliskość. 
 
Pomagamy uporać się z trudną przeszłością oraz z bagażem niezałatwionych spraw z innymi, który ciąży i nie pozwala nam na radość z tego, co tu i teraz.
 
Pracujemy na wszystkich poziomach świadomości, aby ją zredefiniować oraz ukształtować na nowo. Wtedy nasza świadomość jest podporą życia osobistego i zawodowego, a nie przeszkodą.  Przecież każdy człowiek ma potencjał do tego, aby iść dalej oraz żyć dobrym i spokojnym życiem.

Uczestnicy naszej szkoły to: 

  • Osoby zainteresowane rozwojem osobistym, ze szczególnym uwzględnieniem naprawy relacji międzyludzkich
  • Pary chcące poprawić związek oraz rodzice szukający nowego podejścia do rodzicielstwa 
  • Terapeuci wywodzący się z różnych nurtów, chcący rozwijać swoje kompetencje zawodowe w pracy z pacjentami i / lub klientami
  • Osoby zajmujące się zawodowo biznesem. 

Metody naszej pracy to: 

Moją intencją jest zbudowanie przestrzeni potrzebnej do nauki oraz wzrastania do Nowej świadomości, jaki do nowych postaw terapeutycznych.

Chcę przekazać Państwu rzetelną wiedzę, aby pomnożyć w ten sposób to, co przyszło od moich nauczycieli oraz to, co stało się naszym doświadczeniem osobistym i zawodowym.

Ufam, że razem stworzymy pole szacunku, otwartości, uważności i miłości, które pozwala w bezpiecznych warunkach odkrywać siebie i innych ludzi na głębokim poziomie emocji oraz odczuć.

Wierzę, że nasza podróż przez dziesięć modułów przyniesie każdemu więcej zaufania, pewności, otwartości, pasji, spokoju, zrozumienia, pojmowania oraz odczuwania szerszych kontekstów tego, co uznajemy za osobiste, a co często takie nie jest.

Marzę o tym, aby przyczynić się do zmniejszenia lęków, obaw, utknięć, zatrzymań w drodze, do uzdrowienia tego, co boli lub bolało zarówno w ciele, jak i w sercu oraz Duszy.

Wiem na pewno – im głębiej otworzymy nasze serce na siebie oraz innych, tym szybciej zrobimy krok dalej, tym mocniej odczujemy miłość i tym spokojniej wyruszymy w nową drogę ku własnemu spełnieniu. Ku nowym brzegom. Każdy z nas dokładnie tyle, na ile zaufa tej Większej Sile, która wie jak. Która czeka abyśmy pozostawili cudzy los, a weszli w nurt własnego Przeznaczenia.

herbert-goetsch-ek6DlahL3Rk-unsplash
„Jeżeli utknęłaś/utknąłeś w swoim rozwoju, w swoich rodowych, niepozbieranych sprawach, zastanawiasz się dlaczego Ci nie idzie w życiu, a przecież się tak bardzo starasz, to ta szkoła pozwoli Ci to zrozumieć.
Będąc w szczerości to szkoła Ani cały czas daje mi odpowiedzi oraz wskazówki, jak mogę łatwiej, w zgodzie z samym sobą żyć.
Jak mogę patrzeć na siebie samego z miłością i szacunkiem".
Piotr
herbert-goetsch-ek6DlahL3Rk-unsplash
„Szkoła Anny Choińskiej to piękna podróż i nauka przez doświadczanie. Dała mi umiejętność głębszej obserwacji
i uważności na siebie oraz drugiego człowieka.
Pokazała, jak wychodzić poza swoje własne oceny,
osądy i założenia, a dzięki temu jak być w relacji z drugim człowiekiem w większym szacunku i otwartości".
Ewa
herbert-goetsch-ek6DlahL3Rk-unsplash
„Była to bardzo wymagająca praca wewnętrzna - ale dająca bardzo szybkie efekty. W kilka miesięcy przeszłam ogromna transformację
z zawstydzonej dziewczynki - opłakującej wciąż swoje zranienia
- do energicznej kobiety delektującej się kolorami życia.
Szkoła Anny Choińskiej jest miejscem, gdzie czule, precyzyjnie
i skutecznie... dmucha się ludziom w skrzydła".
Iwona
previous arrow
next arrow

Wypełnij formularz wstępnej rezerwacji miejsca: