Anna Choińska

Terapeuci

Krystyna Dąbrowska

Ukończyłam Uniwersytet Warszawski na wydziale Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych na kierunku Praca z Rodziną. Jestem Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień. Moje doświadczenie zawodowe ugruntowało się na Oddziale Leczenia Uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi, gdzie przez 15 lat pełniłam funkcję kierownika, koordynując działania zespołu terapeutów. Przez kilka lat sporządzałam opinie sądowe jako biegły sądowy z zakresu uzależnień.

Posiadam wiedzę i umiejętności tak w pracy z klientem indywidualnym, jak również z grupami terapeutycznymi, a także z rodzinami osób uzależnionych. Spotkanie terapeutyczne daje mi możliwość przeanalizowania z klientem wiele obszarów jego życia. Pracuję z osobami doświadczającymi przemocy, z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików, z klientami z rodzin dysfunkcyjnych.

Swoją pracę poddaję ciągłej superwizji.

Pracuję w oparciu o terapię ericksonowską, poznawczo – behawioralną, ale przede wszystkim w oparciu o terapię ustawień rodzinnych Berta Hellingera. Ta ostatnia jest terapią i nauką wymagającą ciągłego rozwoju osobistego.

Moim pragnieniem jest, aby droga, w której będę towarzyszyła klientowi, pozwoliła na uporządkowanie poszczególnych obszarów życia, dała możliwość odkrycia drzemiących w nim zasobów, a co za tym idzie potencjału w najbliższej przyszłości.

Cena sesji indywidualnej: 350 zł

Szczegółowe informacje i zapisy:

Anna Maria Koppel504-278-589pn – pt godz. 9 – 17

Pola Polańska

 • technik masażysta
 • magister fizjoterapii
 • instruktor hipoterapii i rekreacji ruchowej
 • ortopodolog
 • studentka Akademii Osteopatii
 • współautor III Edycji Szkoły Nowej Świadomości w Instytucie na rzecz Pojednania w Rodzinie  
 • współautor projektu Tkanki Emocji według autorskiej metody pracy Anny Choińskiej

Odbywa liczne szkolenia i kursy związane z ciałem i psychosomatyką. Pracuje na wielu poziomach, postrzega wielowymiarowo, czuje na głębszych płaszczyznach.

Uczy się od najlepszych – od swoich pacjentów. Zgłębia wiedzę wspierającą pracę z ludźmi. Podąża ścieżką własnego rozwoju osobistego.

Rejestracja w Warszawie tel. 730-622-051

Poniedziałek-Piątek od 9:00 do 17:00

Szczegółowe informacje i zapisy – Wrocław:

Anna Maria Koppel504-278-589pn – pt godz. 9 – 17

Katarzyna Anna Kuligowska

Terapeuta Ustawień Systemowych

 • Life and Business Coach
 • Praca z kobiecą energią

Co mogę dla Ciebie zrobić w zakresie moich kompetencji (life& business)?

DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH:

 • Ustawienia systemowe w nurcie Berta Hellingera (także z wykorzystaniem figurek, tzw. praca ustawieniowa na figurkach).
 • Praca z energią kobiecą: uzdrawianie kobiecości, harmonizowanie żeńskiej i męskiej energii.
 • Coaching holistyczny: odkrywanie własnej ścieżki przeznaczenia, własnego potencjału, osiąganie wyznaczonych celów w ujęciu systemowym i holistycznym.

DLA BIZNESU:

 • Indywidualne sesje rozwojowe (połączenie ustawień systemowych, tzw. porządków systemowych z coachingiem i mentoringiem).
 • Rozwój kompetencji menedżerskich, związanych z zarządzaniem i budowaniem w firmie kultury biznesu w oparciu o szacunek i empatię.
 • Warsztaty rozwojowe w nurcie empatycznego porozumiewania: w tym budowanie efektywnych zespołów, komunikacja.

O mnie:

Jestem. Czuję. Poddaję się prowadzeniu. I podążam. W głębokim poczuciu misji pracy w służbie serca dla drugiego człowieka. Pracuję holistycznie, łącząc metody i doświadczania, jakimi ubogaciło mnie Życie na przestrzeni lat. Pracą z klientem w zakresie rozwoju samoświadomości zajmuję się od blisko 10 lat.

Kompetencje:

 • Trener Rozwoju Samoświadomości
 • Trener Biznesu i propagatorka budowania relacji biznesowych i międzyludzkich w oparciu o szacunek i empatię
 • Master i Coach NLP
 • Terapeuta pracy z ciałem poprzez energetyczny masaż Lomi Lomi Nui
 • Praktyk Soul Body Fusion  
 • Zwołująca Kręgi Kobiet
 • Absolwentka warsztatów bioenergetycznych w nurcie Alexandra Lowena
 • Absolwentka Żeńskiej Akademii dla Kobiet w nurcie nauk wedyjskich o harmonizowaniu energii żeńskiej i męskiej
 • Absolwentka Szkoły Nowej Świadomości przy Instytucie na Rzecz Pojednania w Rodzinie, prowadzonej przez Annę Hannah Choińską

„Gdybym nawet wiedział,
że jutro świat przestanie istnieć,
dziś jeszcze zasadziłbym drzewo jabłoni”.
~ Marcin Luter

Zapraszam.

Cena sesji indywidualnej: 350 zł

Szczegółowe informacje i zapisy:

Anna Maria Koppel504-278-589pn – pt godz. 9 – 17

Renata Gwara

Jestem psycholożką z wszechstronnym wykształceniem, bogatym doświadczeniem zawodowym, mądrością życiową, obdarzoną intuicją i zdolnościami dostrzegania szczegółów i widzenia „z lotu ptaka”, co pomaga mi skutecznie wspierać moich klientów w ich rozwoju osobistym i zawodowym.

W ramach prywatnej praktyki udzielam wsparcia psychologicznego, podejmuję interwencje kryzysowe, prowadzę psychoterapię indywidualną oraz dla par i rodzin. Pracuję z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzę także warsztaty rozwojowe, psychoedukacyjne i terapeutyczne, treningi mentalne, superwizje. Mam bogate doświadczenie zawodowe w pracy z różnymi klientami i w wielu obszarach.

Pracę z Klientami opieram na uważności, otwartości, empatii, refleksji i rozumieniu aktualnej sytuacji życiowej (oraz historii Klienta i jej znaczenia), aktywowaniu zasobów i wspieraniu rozwoju. Istotne dla mnie jest zapewnienie Klientowi bezpieczeństwa i poczucia zrozumienia w połączeniu z zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem.

Holistycznie patrzę na człowieka, widzę go jako całość: psyche – ciało – dusza. Mam doświadczenie pracy z ciałem, umysłem i oddechem. Interesuję się metodami psychologii transpersonalnej. Lubię korzystać z medytacji, wizualizacji, ceremonii i rytuałów. Cenię metodę ustawień systemowych i włączam ją do mojej pracy.

Pracuję w nurcie integracyjnym, korzystając z rozumienia w oparciu o teorie psychodynamiczne, interpersonalne i egzystencjalne, i ustawienia systemowe.

Pozwala mi to dostosować metody pracy do potrzeb i możliwości klienta.

Renata Gwara

Szczegółowe informacje i zapisy:

Anna Maria Koppel504-278-589pn – pt godz. 9 – 17